2004 MEMBERS

1 Frank Nadell, Assistant Chief Training Officer, Carbondale, CO
2 Darrel Rosti, Volunteer Firefighter, Deer Flat Station, ID
3 Steve Heath, Father of Shane Heath, ID
4 Eric Sondeen, Boulder, CO
5 Tracy Sondeen, FEMA, Boulder, CO
6 Hunter Sondeen, Future Firefighter, Boulder, CO
7 Dr. Mellie Coriell, CA
8 In Memory of Levi Brinkley, Love Mom & Dad
9 Joe Brinkley, Brunner's Team- McCall Smokejumpers, ID
10 In Memory of Dan Rama, Happy Birthday, Love Mom & Dad
11 Stephen Myers, USFS Retired, CA
12 Jan Pohopin, Coudersport, PA
13 Ed Waggoner, Chief of Operation-Northtree Fire Int'l, NV
14 Cindy Wood, Wood's Fire & Emergency Services, CA
15 In memory of Alan Wyatt, OR
16 Jason Greenlee, Olustee-FL & NPS, GA
17 Dawn Greenlee, FS-Olustee- FL & NPS, GA
18 Jerry Bahnemann, MN
19 Mike Preasmeyer, President-FWFSA, CA
20 Erick Mesenburg, FIRERUC, CA
21 Great Western
22 In Memory of Shane Heath, Love Mom
23 Pete Duncan, CA
24 Timothy Chavez, CA
25 Bonnie Suerig, UT
26 Bryan Bird, UT
27 Ben Suerig, UT
28 John Sheffey, BLM, UT
29 Kathleen Erikson, USDA, Forest Service, UT
30 Douglas K. Ramsey, Fort Lewis Mesa Fire, CO
31 Dayton R. Baraw Jr, Mission Centered Solutions
32 Michael Watson, Wasatch Helitack, UT
33 Val Treuting, USFS, UT
34 Richard Rusk, USFS, UT
35 Vi Hillman, Region 4, USFS, Utah Office, UT
36 Jason Van Bebber, USFS, ID
37 Patrick Carnahan, Department of Defense, UT
38 Dave Swint, UT
39 Layne Elmer, UT
40 Ralph Winkler, MI
41 Daryl Stockdale, MT
42 M. Stradan, CA
43 Kenneth Henson, Los Padres Hotshots, CA
44 Carol Henson, USFS, CA
45 Diana Holt, AZ
46 Mark Shiery, AZ
47 Carole Slaten, S/CA IMT 1, CA
48 Laura Smith, CA
49 Nelda St. Clair Vorce, in Memory of Carl St. Clair, NV
50 Tom Lavagnino, OR
51 Grant S. Beebe, Boise Smokejumpers, ID
52 Raey Barney, Heaven
53 Leslie Habetler, Dynamic Communication Strategy, Crisis Mgt
54 Vicki Minor, WFF Executive Director, ID
55 Wyatt Minor, Future Firefighter, ID
56 Layn Minor, Future Firefighter, ID
57 Ashley Minor, Future Firefighter, ID
58 Doug Coyle, WFF Board of Directors, OR
59 Harriet Coyle, OR
60 Mike Apicello, NIFC, Boise, ID
61 In Memory of Clay Cutter-Inyo NF, NE
62 Peter Briant, Boise Smokejumpers, ID
63 Rene Ramirez, Engine Boss, Melba, ID
64 Tim Stubbs, Carlsbad, NM
65 James Hill, Northtree Fire International, CA
66 Peggy Scott, Wildland Firefighter Foundation, ID
67 Tom Morelli, Carbondale Firefighter, CO
68 Susan Bissell, NPS, UT
69 Gabriel Donaldson, Boise Smokejumpers, ID
70 Craig Chandler, Cubed, VA
71 Matt Taylor, Prineville HS by Boise Smokejumpers, ID
72 Thomas Plymale, CA
73 Jim Huston, Laguna IHC, CA
74 Frank Cole, WFF Board of Directors, GA
75 June Cole, GA
76 Jeff Berend, WFF Board of Directors, CA
77 Janet Berend, Wildland Fire, CA
78 Hector Madrid, Boise Smokejumpers, ID
79 Gabriel Donaldson, Boise Smokejumpers, CO
80 Russell Proctor, VA
81 Pat O'Bannon, In Memory of Rob Browning
82 Connie Greer, WA
83 Bill Vandevort, Northtree Fire International, CA
84 Victoria Smith, BLM, CA
85 Michael Bradford, B Shift Station 33, CA
86 Tyler Doggett, Boise Smokejumpers, ID
87 Bob Knutson, BLM, NV
88 Bob Clark, ID
89 Fred Baldwin, PA-C, WY
90 Joseph Carvelho, Type I IC Retired, ID
91 Judy Carvelho, US Forest Service, ID
92 Linda Bass, Retired, ID
93 Tim Hunter, Carbondale & Rural Fire Protection District, CO
94 Fred Baldwin, PA-C, WY
95 Mel Tenneson, Boise Smokejumpers, ID
96 Larry Edwards, Retired, MT
97 Bill Schlalch, BPFZ, OR
98 Doug Wagner, CO
99 Ken Kempter, SD
100 Dale N. Bosworth, Chief, US Forest Service, VA
101 Mike Fuller, Member of Ventura County Fire Crew, CA
102 Carol Carlock, CA
103 Jim Felix, WFF Board of Directors, The Supply Cache, CO
104 Diane Felix, The Supply Cache, CO
105 Justin Felix, The Supply Cache, CO
106 Jenica Felix, The Supply Cache, CO
107 Terry R. Hall, Hudson Fire, CO
108 Steve Douglas, Pueblo County Dept.ER Mgmt 1st Dir, CO
109 Carol Smith, Carbondale, CO
110 Robert "Bob" Kittridge, Flamefront Fire Resource, CO
111 Nancy Kittridge, Flamefront Fire Resource, CO
112 Greg Eno, CO
113 John Carr, Firefly Images, CO
114 Ben Keep, Rio Grande NF, NE
115 Greg Bowes, Golden Gate FPD, CO
116 Judith Howard, Golden Gate FPD, CO
117 Kori Kirkpatrick, Arizona Wildfire Academy, AZ
118 Melissa Hunt, USFS, CO
119 Paulicia Larsen, Colorado State Forest Service, CO
120 James Vandagrift, Thielsen Wildland Firefighting Equip., OR
121 Charon Geigle, SD
122 Marc Mullenix, Incident Commander, CO
123 Tonya Oberndorfer, Wolfpack Gear, Inc., CA
124 John Devine, Ret. Fire Chief Veterans Affairs FD, CO
125 Jacqueline Fitch, CO
126 Vern Holmes, Carbondale Fire, CO
127 J.Hunt Spear, USFS, CO
128 Karen Ashcraft, CO
129 Dave Zader, North Metro Fire/Rocky Mtn Helitack, CO
130 Dave Celino, Mount View Forestry, MA
131 EJ Brooks, NPS-Helitack, UT
132 Steven Ellis, BLM, CO
133 Ken Brown, CO
134 Michael Tipton, The Supply Cache, CO
135 George Tarbell, Acorn Ridge VFD, TX
136 Theresa Sanders, Wolfpack Gear Inc, CA
137 Randy Reyes, USFS/TrueNorth, WA
138 Janice Gardner, Baca Grande, CO
139 Mike Oberndorfer, Wolfpack Gear Inc, CA
140 Alan Stovall, CDF, CA
141 Julie Quigley, NTFI , CA
142 Thomas Schroeder, W.S. Darley & Co, CO
143 Loren Wickstrom, BLM SJPLC, CO
144 Sherry Bauer, USFS, SD
145 Nancy Schanel, CSFD, CO
146 Richard Bosanko, Kenosha Fire Dept, WI
147 James Schanel, CSFD, CO
148 George Bornhijm, SLFPD, CO
149 Laura Williams, BLM, UT
150 Ruth Stewart, Ridgway Volunteer Fire Dept., CO
151 John Mangus, DOD USMC, NC
152 Chris Hinkle, Castle Rock Fire Rescue, CO
153 Chuck Vale, Routt County Emergency Mgmt, CO
154 Nick Anzuoni, Dept of Conservation & Recreation, MA
155 Steve Misiano, True North WA
156 Curt Orde, Federal Law Enforcement Officer, WY
157 Alyx Fier, True North, WA
158 Taylor Stephens, South Metro Fire Rescue, CO
159 Frank Petrilli, Nick's Boots, WA
160 Richard Hoesly, Nick's Boots, WA
161 Vera Pena, USDA, FS, CO
162 Wendy Fischer, UAVWF, CO
163 Philip Gilmore, MA DCR Bureau of Fire Control- Crew Boss, MA
164 Veronica Mard, Mass Wildfire M.U.L., MA
165 Tracey McConnell, Lyons Fire Protection District, CO
166 Laura McConnell, Lyons Fire Protection District, CO
167 Vanessa Hanson, Nederland FPD, CO
168 Jack Lee, Retired IC, CA
169 Lucas Mayfield, USFS, CO
170 Ken Kempter, SD
171 Mat Wood, CO
172 David McIlrath, U.S. Army Corps Engineer, IA
173 Michael Tighe, First Strike Environmental, OR
174 Judy McLaughlin, First Strike Enviromental, OR
175 Sheila Cates, First Strike Environmental, OR
176 James Roles, First Strike Environmental, OR
177 Wesley Harper, First Strike Environmental, OR
178 James Reich, First Stike Environmental, OR
179 Steve Karkanen, Superintendent-Lolo Hotshots, MT
180 Joan Drnjevic, ID
181 Mike Alarid, Superintendent Bear Divide Hotshots, CA
182 Connie Jellison, Ivins, UT
183 Brian Gales, ID
184 Frank Cramer, USDA, Forest Serivce, WV
185 Kelly Little, The Supply Cache, CO
186 Dan Fiorito, OR
187 Douglas Wagner, CO
188 Mike Fuller, Ventura County Fire, CA
189 Dave Baker, Capinteria Fire Dept, CA
190 Dan Buckley, NPS - NIFC, ID
191 Scott Corn, Operation Mgr, Haztec Drilling, ID
192 Dennis Mcavoy, Chief Portal Fire Rescue, AZ
193 Ryan Brailich, www.marylandwildfire.com, MD
194 Meghan Jackson, NM
195 Charles Henderson, Chuck Roast, NH
196 Mike Warren, NIFC, ID
197 JoLynn Lords, OR
198 Linda Naill, SFIDC, NV
199 Walter Wasser, Boise Smokejumper, ID
200 Richard Krom, AZ
201 Becky Jenison, Boise ID
202 Michele Krueger, First Strike Environmental, OR
203 Cody Danskin, First Strike Environmental, OR
204 In Memory Zachary Zigich, Happy 21st Birthday, Mom
205 Roger W. Murray, USFS, CA
206 Kathy Andrews, Retired USFS, CA
207 In Memory of Jeanette Ware, Carbondale Fire District, CO
208 Rowdy Muir, Incident Commander-BLM, UT
209 Doug Brown, Muir's Team, ID
210 Stephen H. Strate, Muir's Team-BLM, UT
211 Shana Miller, Muir's Team, NV
212 Brian Morrison, Muir's Team-U.S.N.P.S., NV
213 Jeff Surber, Muir's Team-USFS, NV
214 Bill Swann, Muir's Team-USDI-BLM, ID
215 David L. Stout, Muir's Team, NV
216 Robert Kelly, Muir's Team-Central Lyon Co. FD, NV
217 Bob Ramos, Muir's Team-U.S.F.S., NV
218 Greg Garcia, Muir's Team-BLM, NV
219 Jason W. Bruce, Muir's Team, ID
220 August Bernardo, Muir's Team- U.S.F.S., UT
221 Butch Miller, Muir's Team, NV
222 Brent Hanchett, Muir's Team, UT
223 Jerry Strebel, Muir's Team, UT
224 Will Marcroft, Muir's Team-U.S.F.S, ID
225 Dennis Terry, Muir's Team- Boise BLM Smokejumpers, ID
226 Vince Mazzier, Muir's Team-OF&A, ID
227 Thomas S. Reid, Muir's Team-BLM, NV
228 Donnie Moore, Muir's Team, ID
229 Roy Locklear, Muir's Team- U.S.F.S., ID
230 Keith Baker, Muir's Team- Super Int. Silver State Hotshots, NV
231 John Softich, Muir's Team- Salt Lake Helitack, UT
232 David Zuares, Muir's Team, ID
233 Raymundo Abrego, Muirs IMT, NV
234 Charles J. Kihm, Muir's Team-USDI-BLM, NV
235 Raymundo Abergo, Muir's Team, NV
236 Bill Hayes, Muir's Team-USFS, UT
237 John Harjo, Logan Interagency Hot Shots, OK
238 Becky Blankenship, Logan Interagency Hot Shots, UT
239 Chris Simpson, Logan Interagency Hot Shots, UT
240 Nicholas Levendosky, Logan City Interagency Hot Shots, UT
241 Jody Robins, Logan Interagency Hot Shots, UT
242 John Platt, Logan Interagency Hot Shots, UT
243 Kendal Wilson, Logan Interagency Hoyt Shots, UT
244 Micheal Mattfeldt, Logan Interagency Hot Shots, UT
245 Melanie Fuentes, Logan Interagency Hot Shots, UT
246 Brian Burbridge, Logan Interagency Hot Shots- U.S.F.S., UT
247 Jeff Lathon, Logan Interagency Hot Shots, UT
248 Scott Bushman, Logan Interagency Hot Shots, UT
249 Vadim Atroshenko, Logan Interagency Hot Shots, Russia
250 Ashley Bishop, Logan Interagency Hot Shots, UT
251 Vlad Knarviive, Logan Interagency Hot Shots, Russia
252 Ramona Hull, Logan Interagency Hot Shots, ID
253 Brendan Dempsey, Klamath Interagency Hot Shots, OR
254 Jason Lanier, Klamath Interagency Hot Shots, CA
255 Ben Beaver, Klamath Interagency Hot Shots, CA
256 Jason Robbins, Klamath interagency Hot Shots, WA
257 Maggie Reeves, Klamath Interagency Hot Shots, CA
258 Jeff Crawford, Klamath Interagency Hot Shots, CA
259 Johnny Clem, Klamath Interagency Hot Shots, CA
260 Donna Breton, Klamath Interagency Hot Shots, CA
261 Brandon Wendt, Klamath Interagency Hot Shots, WA
262 Chad Kiss, Klamath Interagency Hot Shots, CA
263 Brian Junes, Klamath Interagency Hot Shots, CA
264 Ty Isbell, Klamath Interagency Hot Shots, OR
265 Will Johnson, Klamath Interagency Hot Shots, Ca
266 Scott English, Klamath Interagency Hot Shots, OR
267 Ryan M. Ross, Klamath Interagency Hot Shots, CA
268 Chris Butler, Klamath Interagency Hot Shots, CA
269 Devin Parks, Klamath Interagency Hot Shots, CA
270 Robbie Madden, Klamath Interagency Hot Shots, CA
271 Asad Rahman, Klamath Interagency Hot Shots, CA
272 David Graham, Klamath Interagency Hot Shots, ID
273 Peter Dybing, San Juan Lands Interagency Hot Shots, CO
274 Mari Bussio, Cedar City Interagency Hot Shots, UT
275 Christopher Kinney, Cedar City Interagency Hot Shots, WA
276 Robert Barrett, Cedar City Interagency Hot Shots, UT
277 Heath Kill, Cedar City Interagency Hot Shots, WA
278 Joe Harris, Cedar City Interagency Hot Shots, UT
279 Jordan Sheridan, Cedar City Interagency Hot Shots, UT
280 Harry Black, Cedar City Interagency Hot Shots, AZ
281 Payette Mello, Cedar City Interagency Hot Shots, ID
282 Sarah Uvodich, Cedar City Interagency Hot Shots, MN
283 David McPherson, Cedar City Interagency Hot Shots, UT
284 Josh Crain, Cedar City Interagency Hot Shots, WY
285 Curtis Littlefield, Cedar City Interagency Hot Shots, UT
286 Kevin Kauffman, Cedar City Interagency Hot Shots, ID
287 Jason Treat, Cedar City Interagency Hot Shots, UT
288 Santina Skeem, Cedar City Interagency Hot Shots, ID
289 Annette O'Doan, Cedar City Interagency Hot Shots, UT
290 Sean Gaines, Cedar City Interagency Hot Shots, UT
291 Jewel Buchanan, Lone Peak Interagency Hot Shots, WA
292 G. Kendrick Matthews, Lone Peak Interagency Hot Shots, UT
293 Jason Headley, Lone Peak Interagency Hot Shots, UT
294 Scott Nielson, Lone Peak Interagency Hot Shots, UT
295 Gary Peck, Lone Peak Interagency Hot Shots, UT
296 Nathan Gogna, Silver State Interagency Hot Shots, NV
297 Meagan Wakefield, Silver State Interagency Hot Shots, NV
298 Laura Herley, Silver State Interagency Hot Shots, NV
299 Kevin Kelly, Silver State Interagency Hot Shots, NV
300 German Rodriguez, Silver State Interagency Hot Shots, NV
301 Ryan Elliott, Silver State Interagency Hot Shots, NV
302 Matt Hoggard, Black Mountain Interagency Hot Shots, CA
303 Dennis Fogel, Salmon Nat'l Indianola Helitack, ID
304 Keith Hackbarth, BLM, NV
305 John Johanson, USFS, NV
306 Rob Smolczynski, USFS, ID
307 Dave Koch, BIA-NIFC, ID
308 Tyrus Mizer, BLM Caliente FS, NV
309 Kelly Keyes, American Asphalt and Grading, NV
310 Jerry Usrey, USFS, CA
311 Tom Pulcher, Retired, Ca
312 Jeff Stone, USFS, CA
313 Kilea Karlinsey, USFS, NV
314 Brian Harrison, Winnemucca BLM, NV
315 Mike Antalosky, USFS, PA
316 Michael Wallace, Mormon Lake Interagency Hotshots, AZ
317 In Memory of Mark Ransdell, First Strike Enviromental, OR
318 In Memory of Paul Gibson, First Strike Enviromental, OR
319 In Memory of Jeff Hengel, First Strike Enviromental, Or
320 In Memory of Jesse James, First Strike Enviromental, OR
321 In Memory of David Hammer Iggulden, First Strike Enviro, OR
322 In Memory of Richard Moore II, First Strike Enviromental, OR
323 In Memory of Leland ?David? Price Jr., First Strike Enviro, OR
324 In Memory of Ricardo ?Ricky? Ruiz. First Strike Enviro, OR
325 Robert Ruggiero, National Park Service- NE Region FMO, MA
326 Evelyn Brooks, Denver CO
327 Terry R. Graham, Olympia WA
328 Scott Nilson, Meeker CO
329 Tom Boatner, BLM Fire Operations , ID
330 David Munk Swift, Carbondale Fire Dept., CO
331 Charles Albin, Carbondale Fire Protection Dist, CO
332 Janice & Allen Ingram, Carbondale Fire Dept., CO
333 Linda Bass, Retired- Garden Valley, ID
334 Rookie Bro, MSO 2002, MT
335 In Memory of Lawrence J. Hoffman, OR
336 Bill Panagopoulos, Ely BLM, NV
337 Martin Flynn, BDC Fire, AZ
338 Mike LaMere, Bear Paw Interagency Hotshots, MT
339 Jason Queen, Centennial Fire Crew, MT
340 Michael Johnston,Centennial Fire Crew-USFS, ID
341 Kat Cottrell, Centennial Fire Crew, ID
342 Eric Kronner, Centennial Fire Crew, MD
343 Casey Allred, Centennial Fire Crew, ID
344 Matthew Hillman, Centennial Fire Crew, ID
345 Amanda Tams, Centennial Fire Crew, ID
346 Robert Duran, Centennial Fire Crew, ID
347 Kimberly Price, Centennial Fire Crew, WA
348 Anna Masteglio, Centennial Fire Crew, ID
349 Erik Fusselman, Centennial Fire Crew, MT
350 Chris T. Cole, Centennial Fire Crew, ID
351 Jordan Stringfield, Centennial Fire Crew, ID
352 Bret Lamb, Centennial Fire Crew, ID
353 Whit Merrill, Centennial Fire Crew, ID
354 Brian O'Donnell, Centennial Fire Crew, MD
355 Stephen Fusselman, Centennial Fire Crew, MT
356 Tom Suwyn, Incident Commander, UT
357 Karen Feary, Suwyn's Incident Team-USFS, UT
358 Varian S. Allen, Suwyn's Incident Team-USFS, UT
359 Renee Flanagan, Suwyn's Incident Team-USFS, UT
360 Clark Tucker, Suwyn's Incident Team-USDA FS, UT
361 Steven Robertson, Suwyn's Incident Team, UT
362 Steve Dodds, Suwyns Incident Team-USFS, UT
363 Evan Boshell, Suwyn's Incident Team-USFS, UT
364 Frances Wilson, Suwyn's Incident Team-FS, UT
365 Ron Wilson, Suwyn's Incident Team-UFFSL, UT
366 David R. Grider, Suwyn's Incident Team-USFS, UT
367 Don Carpenter, Suwyn's Incident Team- USFS, UT
368 Cheryl Carpenter, Suwyn's Incident Team-USFS, UT
369 Kathy Jo Pollock, Suwyn's Incident Team-USFS, UT
370 Jill McCurdy, Suwyn's Incident Team-USFS, UT
371 Chris Church, Suwyn's Incident Team-USFS, UT
372 Stephaney Church, N. Utah Interagency Fire Center, UT
373 Blake Ford, USFS-Fish Lake NF, UT
374 Rick Dunlap, Garden Valley Helitack Foreman, ID
375 Greg Barton, Beverly Hills Fire Dept, CA
376 James Gray, Fire Capt. South Bay FD, CA
377 Tony Petrilli, MTDC/MSOSMJ, MT
378 In Memory of Captain Daniel Elkins, LA County Fire Dept., CA
379 Leslie Nelson, USFS, ID
380 Jacob Martindale, Prairie Hawk Restorations Inc., WI
381 Vanessa Preasmeyer, Monterrey Crew 1, CA
382 Burk Minor, WFF Public Relations ,ID
383 Gerald Brunner, Incident Commander Brunner's Team, UT
384 Dennis Gregz, Brunner's Team-BLM, UT
385 Brandon Hoffman, Brunner's Team-USFS, UT
386 Eddie Lopez, Brunner's Team- NPS, UT
387 Albert J. Soucie Jr., Bunner's Team- USFS, UT
388 Tracy Dunford, Brunner's Team-UDOF, UT
389 Melanie Fullman, Brunner's Team-USFS, ID
390 W. M. Fullman, Brunner's Team-USFS, ID
391 Hal M. Stevens, Brunner's Team-BLM, UT
392 Murray Shoemaker, Brunner's Team-NPS, UT
393 Brook Chadwick, Brunner's Team- BLM, UT
394 Terry Tilford, Brunner's Team-BLM, UT
395 Ron Pierce, Brunner's Team-BLM, UT
396 Cory Crotteau, Brunner's Team, NV
397 Terry Tilford, Brunner's Team, UT
398 Blue Penrod, Pinetop Fire Dist., AZ
399 Rhonda Penrod, Pinetop Fire Dist., AZ
400 Kenny Myers, Pinetop Fire Dist., AZ
401 Ian Jackson, Pinetop Fire Dist., AZ
402 Kelli Senske, Pinetop Fire Dist., AZ
403 Barry Green, Pinetop Fire Dist., AZ
404 Charles Mead, Pinetop Fire Dist., AZ
405 Jeff Penrod, Pinetop Fire Dist., AZ
406 Jerry Stalter, Pinetop Fire Dist., AZ
407 Craig Stephenson, Pinetop Fire Dist., AZ
408 Stephen Fuller, Pinetop Fire Dist., AZ
409 Kelly Wood, Pinetop Fire Dist., AZ
410 Stuart Bishop, Pinetop Fire Dist., AZ
411 John Bishop, Pinetop Fire Dist., AZ
412 Paul Watson, Pinetop Fire Dist., AZ
413 Rob Watson, Pinetop Fire Dist., AZ
414 Thomas Garrity, Charlotte Co Fire-EMS, FL
415 Blaine Moriarty, Indianola Helitack Team, ID
416 Walter Bunt, Indianola Helitack Team, CA
417 Aislinn Mangan, USFS, ID
418 Kent Weaver, USDA Forest Service, ID
419 Richard Epperson, WA
420 Deanna Epperson, WA
421 Darcy Robinson, Snake River Interagency Hotshots-BLM, WY
422 Kenneth Bochniak,Snake River Interagency Hotshots-BLM, CA
423 Logan C. Blankenship, Snake River Interageny Hotshots,ID
424 Jennifer Layton, Zion Nat'l Park Fire Dept., UT
425 Rush H. Alexander Jr., Nor Cal Team- Sac Metro Fire, CA
426 Bruce Brown, Bowie Fire Dist, AZ
427 Dave Williams, Lightning Ridge Technologies, UT
428 Steve Hulin, E1522, ID
429 Rodger Ozburn, WVDOF, WV
430 In Memory Of Gordon Knight
431 Lisa Marie Davis, CA
432 Brian Jenkins, USFS, ID
433 Dick Smith, Boise NF Supervisor, ID
434 Bob Lee, NM
435 Dede Orr, USFS, AZ
436 John Szymoniak, FS-NIFC, ID
437 Harry Croft, USFS, National Fire Plan Deputy, Washington, DC
438 Randy Anderson, Snake River IHC, ID
439 Andy Hall, Snake River IHC, ID
440 Heidi Garrett, Snake River IHC, WA
441 Stuart Guy Coombs, Lone Peak IHC, UT
442 Steve Weatherby, Structural FF/Fmr Wildland FF, MD
443 Steven N. Davis, NorCal Team II, CA
444 Russ Riebe, Salmon-Challis NF, ID
445 Shannon Tippett, Saleen's Team, ID
446 Kathy Riebe, Saleen's Team, ID
447 Evans Kuo, Saleen's Team, ID
448 Al Carriere, Saleen's Team, ID
449 Alexis Martin, Saleen's Team, ID
450 Mike Utecht, Saleen's Team, ID
451 Bill Mitchell, Saleen's Team, ID
452 Tuckie LaDou, Saleen's Team, ID
453 Jeanne Smith, Saleen?s Team, ID
454 Richard Martin, Saleen?s Team, ID
455 Lance Carbone, Indianola Helitack-Saleen's Team, ID
456 Alan Olson, Saleen's Team, BLM, ID
457 Mike Crawley, Saleeen's Team IMT, UT
458 Rhonda Toronto, Saleen's Team IMT, ID
459 Jerry Don Dance, Salmon BLM Fire, ID
460 Bill Schuckert, Salmon-Challis NF, ID
461 Robert Angster, Salmon-Challis NF, WA
462 Jill Anderson, BLM Fire, ID
463 Chris Warren, Arrowhead IHC, ID
464 Mark Courson, USFS, CA
465 Kim Valentine, USFS, OR
466 Robert Houston- Houston's Catering Inc, UT
467 Kelli Kent, Personnel/Branch & Acct Mgr, Grayback Frstry, OR
468 Kipp Morrill, CA
469 Lonnie Williams, Northtree Fire Int, OR
470 Annette Williams, Northtree Fire Int, OR
471 Matt Huber, McCall Smokejumpers, CO
472 Mo McPhee, McCall Smokejumpers, CO
473 Abraham L. Bird, McCall Smokejumpers, ID
474 Matt Summerfield, McCall Smokejumpers, ID
475 Pete Pride, McCall Smokejumpers, ID
476 Cory Berg, McCall Smokejumpers, ID
477 Kevin LaBella, McCall Smokejumpers, CO
478 Jeff Schricker, McCall Smokejumpers-USFS, ID
479 Dennis McCoy, McCall Smokejumpers-USFS, ID
480 Eric Eastep, McCall Smokejumpers-USFS, ID
481 Forrest Behm, McCall Smokejumpers-USFS, ID
482 Derek Hoban, McCall Smokejumpers-USFS, ID
483 Toby Potter, McCall Smokejumpers-USFS, ID
484 Dave Hannibal, Grayback Forestry-WFF Board Member, OR
485 In Memory of Smokey Hannibal
486 Brodie Hannibal, Grayback Forestry John Day/Boise Base
487 AJ Peterson, Grayback Forestry John Day/Boise Base
488 Dustin Perry, Grayback Forestry John Day/Boise Base
489 Chuck Coffman, Grayback Forestry John Day/Boise Base
490 Peter Lacey, Grayback Forestry John Day/Boise Base
491 Dave Barrick, Grayback Forestry John Day/Boise Base
492 John Baker, Grayback Forestry John Day/Boise Base
493 Shane Denton, Grayback Forestry John Day/Boise Base
494 Ryan Chapman, Grayback Forestry John Day/Boise Base
495 Niki MvAvoy, Grayback Forestry John Day/Boise Base
496 Mike Smith, Grayback Forestry John Day/Boise Base
497 Wayne Williams, Grayback Forestry John Day/Boise Base
498 Evin Boyle, Grayback Forestry John Day/Boise Base
499 Wendy Juarez, Grayback Forestry John Day/Boise Base
500 Brian white, Grayback Forestry John Day/Boise Base
501 Chris Kennedy, Grayback Forestry John Day/Boise Base
502 Jon Burtard, Grayback Forestry John Day/Boise Base
503 Shane Hall, Grayback Forestry John Day/Boise Base
504 Sam Schafer, Grayback Forestry John Day/Boise Base
505 Drew Cheever, Grayback Forestry John Day/Boise Base
506 Dustin Soshea, Grayback Forestry John Day/Boise Base
507 Joseph Edwards, Grayback Forestry John Day/Boise Base
508 Darrin Lucas, Grayback Forestry John Day/Boise Base
509 David Soshea, Grayback Forestry John Day/Boise Base
510 Ron Davis, Grayback Forestry John Day/Boise Base
511 Daniel Pelayo, Grayback Forestry John Day/Boise Base
512 Kim Woosley, Grayback Forestry John Day/Boise Base
513 Daniel Kidwell, Grayback Forestry John Day/Boise Base
514 Max Corely. Grayback Forestry John Day/Boise Base
515 Keith Partridge, Grayback Forestry John Day/Boise Base
516 Seth Forgey, Grayback Forestry John Day/Boise Base
517 Chad Blackman, Grayback Forestry John Day/Boise Base
518 Dane Van Hoozer, Grayback Forestry John Day/Boise Base
519 Efrian Camacho. Grayback Forestry John Day/Boise Base
520 Clinton Wood, Grayback Forestry John Day/Boise Base
521 Danielle Courchesne, Grayback Forestry John Day/Boise Base
522 Justin May, Grayback Forestry John Day/Boise Base
523 Mike Garza, Grayback Forestry John Day/Boise Base
524 Karl Holt, Grayback Forestry John Day/Boise Base
525 Joe Hittile, Grayback Forestry John Day/Boise Base
526 Matt Elliott, Grayback Forestry John Day/Boise Base
527 Dwayne Temple, Grayback Forestry John Day/Boise Base
528 Donald Gabbard, Grayback Forestry John Day/Boise Base
529 Kevin White, Grayback Forestry John Day/Boise Base
530 Joseph Schindel, Grayback Forestry John Day/Boise Base
531 Brad Proctor, Grayback Forestry John Day/Boise Base
532 Brad Cunningham, Grayback Forestry John Day/Boise Base
533 Joe Drain, Grayback Forestry John Day/Boise Base
534 Joe Shafer, Grayback Forestry John Day/Boise Base
535 Casey McAvoy, Grayback Forestry John Day/Boise Base
536 Armando Ortiz, Grayback Forestry John Day/Boise Base
537 Greg Bierrman, First Strike Enviromental, OR
538 Scott Black, First Strike Enviromental, OR
539 Robert Collins, First Strike Enviromental, OR
540 Bryce Dean Hofmann, First Strike Enviromental, OR
541 Cody Rice, First Strike Enviromental, OR
542 Phillip K. Troutt, First Strike Enviromental, OR
543 Titan P. Smith, First Strike Enviromental, OR
544 Ken Worster, First Strike Enviromental, OR
545 Jose Alberto Condero, First Strike Enviromental, OR
546 Braxton Booze, First Stirke Enviromental, OR
547 Noah Ortega, First Strike Enviromental, OR
548 Adam Williams, First Strike Enviromental, OR
549 Sean B.Bachiller, First Strike Enviromental, OR
550 Michael Cooley, First Strike Enviromental, OR
551 Elias Bello, First Strike Enviromental, OR
552 Michael Forney, First Strike Enviromental, OR
553 Danya Myers, Darby Fire-BRF, MT
554 Richard Warthen, USFS Retired, OR
555 L. Roxanne Ellis, Lake Chelan Valley Wildland Fire EMS, WA
556 Tony Randall, MN-DNR Helitack, MN
557 J. Franco ReForestation, Franco, OR
558 Shawna Legarza, Super-San Juan Interagency Hotshots, CO
559 Patrick Moore, San Juan Interagency Hotshots-USFS, NM
560 Ray Gething, San Juan Interagency Hotshots-USFS, CO
561 Clay Yazzie, San Juan Interagency Hotshots, NM
562 Lance Martin, San Juan Interagency Hotshots, KS
563 Brian P. Finan, San Juan Interagency Hotshots-USFS, KS
564 Travis Thiel, San Juan Interagency Hotshots, MN
565 Dave Kempton, San Juan Interagency Hotshots, AZ
566 Courtney Madigan, San Juan Interagency Hotshots-USFS, CO
567 Jim Cornelius, San Juan Interagency Hotshots, NM
568 Rian John Ream, Jan Juan Interagency Hotshots, OR
569 Dustin Wheeler, San Juan Interagency Hotshots, CO
570 Jacob Birdsell, San Juan Interagency Hotshots, KS
571 Kristen Hostetler, San Juan Interagency Hoitshots, WY
572 Lee Shepard, San Juan Interagency Hotshots-USFS, KS
573 David Pearce, San Juan Interagency Hotshots-USFS, CO
574 Renette M Saba, San Juan Interagency Hotshots, CO
575 Patrick Romportl, San Juan Interagency Hotshots, CO
576 Jay Godson, San Juan Interagency Hotshots, CO
577 Rory E. Laws, Superintendent Bitterroot Hotshots, MT
578 Skylar Brown, Bitterroot Interagency Hotshots, MT
579 William John McMaster, Bitterroot Interagency Hotshots, ID
580 Shane Tosse, Bitterroot Interagency Hotshots, MT
581 Jay D. Wood, Bitterroot Interagency Hotshots, MT
582 Richard Griffin, Bitterroot Interagency Hotshots, MT
583 Jake Mikovitz, Bitterroot Interagency Hotshots, MT
584 Buddy Boggess, Bitterroot Interagency Hotshots, MT
585 Ryan Hughes, Bitterroot Interagency Hotshots, MT
586 Billy Burton, Bitterroot Interagency Hotshots, MT
587 Michael King, Bitterroot Interagency Hotshots, MT
588 Jude A. Waerig, Bitterroot Interagency Hotshots, MT
589 Ed Grinsell, Bitterroot Interagency Hotshots, OH
590 Dusty Kahl, Bitterroot, Bitterroot Interagency Hotshots, MT
591 Erik Carlson, Bitterroot Interagency Hotshots, ME
592 Jim Wimer, Bitterroot Interagency Hotshots, ID
593 Robin Stewart, Bitterroot Interagency Hotshots, MT
594 Matt Mahe, Bitterroot Interagency Hotshots, MT
595 Michele L. Mavor, Bitterroot Interagency Hotshots, CO
596 Shane M. Dodd, Bitterroot Interagency Hotshots, MT
597 Sarah Florell, Bitterroot Interagency Hotshots-USFS, MN
598 Mike Lohrey, Incident Commander, PNW Team 2, OR
599 Tom Knappenberger, Lohrey's Team-USFS, WA
600 Robin MCAlpin, Lohrey's Team-USFS, OR
601 Winston Rall, Lohrey's Team-USFS, WA
602 Leahe Swayze, Lohrey's Team-USDA, WA
603 Dale L. Paspisil, Lohrey's Team-BLM, OR
604 Jamie Parker, Lohrey's Team, WA
605 Jeff Tanassee, Lohrey's Team-USFS, WA
606 Pam Sitchting, Lohrey's Team-USFS, OR
607 Sandra Lopez, Lohrey's Team-USFS, NM
608 Mike Ferris, Lohrey's Team-USFS, OR
609 Erik Christiansen, Lohrey's Team, WA
610 Bob Sheehan, Lohrey's Team-Dist. Ranger, WA
611 Doug Ledgerwood, Lohrey's Team, OR
612 Phyllis Thomas, USFS-IMSA, OR
613 Gary D. Rush, USFS, MO
614 Brock D. Rush, USFS, MO
615 Boo Walker, Texas Forest Service, TX
616 Jim Bailey, USFS-Naches RD, WA
617 John Szulc, USFS-Naches RD, WA
618 R.C. Martin, Yellowstone Helitack, OH
619 Derrick Odegard, Yellowstone Helitack, MN
620 Case Martin, Yellowstone Helitack, CO
621 Ralph Moran, Yellowstone Helitack, OH
622 Jack Miles, British Columbia, Canada
623 Kathy Smith, In Memory of Kirk Smith
624 Hiram B. 'Doc' Smith, In Memory of Kirk Smith
625 Dennis Baldridge, Superintendent, Laguna Hotshots, CA
626 Melissa Friess, Flaming Gorge Helirappellers, CO
627 David Redman, Flaming Gorge Helirappellers, UT
628 Ben Wagner, Flaming Gorge Helirappellers, IL
629 Vinson Johnson, Retired Forest Service, ID
630 Jeff Voskamp, Reno Fire, NV
631 Lyman Wolfchief Jr., Bear Paw Interagency Hotshots, MT
632 Justin Abbey, Sula Fire District, MT
633 Kevin Neidhardt, Sula Fire District, MT
634 Kevin Weaver, Sula Fire District, MT
635 Brenda Llewellyn, Bitterroot National Forest, MTj
636 In Loving Memory of Don Mackey, Love Mom & Dad
637 Suzanne Rainville, Idaho Forest Supervisors, ID
638 Ron Siarnicki, Exec. Dir., National Fallen Firefighter Foundation
639 Gordon Routley, National Fallen Firefighter Foundation, NY
640 Steve Rife, NorthTree Fire Inc., CA
641 Ernie Wyrick, Assistant Chief, Volunteer Fire Dept, AK
642 Liz Kinney, USDA-Forest Service, GA
643 Casey Buckwald, USDA-Forest Service, GA
644 R. J. Hayes, State of Alaska-Division of Forestry, AK
645 Tina Alexanderson, ID
646 Paul Dahlen, Engineer, Presidio Fire Dept/NPS, CA
647 In Memory of Phillip Conner, Lake Mead NRA, Boulder City, NV
648 Nora K. Daniel, NV
649 William Wood, Forest Supervisor, ID
650 Paul M. Bozen, UT
651 Melissa Schwagerl, WF Foundation, ID
652 Rocky Siegel, San Marcos Pass VFD, CA
653 Susan Leska, CA
655 Terri Knauth, USFS, ID
656 Fred Richter, USFS-Retired, CA
656 Rich Dolphin, Superintendent-Smokey Bear Hotshots-USFS-NM
657 Anthony Sanchez, Captain, Smokey Bear Hotshots, USFS, NM
658 Julian Affuso, Captain, Smokey Bear Hotshots, USFS, NM
659 Arturo Rios, Smokey Bear Hotshots, USFS, NM
660 Greg Gambill, Smokey Bear Hotshots, USFS, NM
661 Jonathan Dunbar, Smokey Bear Hotshots, USFS, NM
662 Jonathan Ugulano, Smokey Bear Hotshots, USFS, NM
663 Levi Sanchez, Smokey Bear Hotshots, USFS, NM
664 Steve Davis, Smokey Bear Hotshots, USFS, NM
665 Beau Jarvis, Smokey Bear Hotshots, USFS, NM
666 Matias Telles, Smokey Bear Hotshots, USFS, NM
667 Paul Swenson, Smokey Bear Hotshots, USFS, NM
668 Ryan Johnson, Smokey Bear Hotshots, USFS, NM
669 Ben Lukas, Smokey Bear Hotshots, USFS, NM
670 J. J. Rue, Smokey Bear Hotshots, USFS, NM
671 Casey Arnett, Smokey Bear Hotshots, USFS, NM
672 Jeremy Cowie, Smokey Bear Hotshots, USFS, NM
673 Justin Serna, Smokey Bear Hotshots, USFS, NM
674 Scott Ernest, WA
675 Tami Buchanan, OR
676 Floyd Hescock, OR
677 Kurt La Rue, ID
678 John Caffin, Southern Blue IMT, GA
679 Jeff Prevey, Southern Blue IMT, GA
680 Steve Shaw, Diamond Mountain Hotshots, CA
681 Jake Akerberg, Arrowhead Interagency Hotshots, CA
682 Valerie Davis, West Coast Shoe Company, OR
683 Doug Houston, MT
684 Idaho Forest Supervisor - Ruth Monahan, ID
685 Dean Elsen, MS
686 Janet Wright, NM
687 Gary Cornell, UT
688 Mary Lata, USFS, NE
689 Matt Caldwell, Slide Mountain Hand Crew, NV
690 Mike Whalen, Great Basin Incident Management Team, NV
691 Linda Kinkead, Whalen's Team, NV
692 Michael Wilde, Whalen's Team, NV
693 Chuck Joy, Whalen's Team, ID
694 Connie Lang, Whalen's Team, ID
695 Karl Schell, Whalen's Team, NV
696 John Houk, Whalen's Team, NV
697 Jerry Lovelady, Whalen's Team, NV
698 Allen Clark, Whalen's Team, OR
699 Keven Hall, Whalen's Team, NV
700 Skip Messersmith, Whalen's Team, PA
701 David Poncin, Whalen's Team, ID
702 Ted Mason, Whalen's Team, ID
703 E. Butch Hayes, Whalen's Team, NV
704 Barney Lyons, Whalen's Team, ID
705 Steve Nemore, Whalen's Team, ID
706 Charles Kingston, Whalen's Team, NV
707 Roger Onstad, Whalen's Team, NV
708 Dorothy Harvey, Whalen's Team, NV
709 Bruce Winslow, Whalen's Team, NV
710 Bob Reese, Whalen's Team, WY
711 Danny Vann, Whalen's Team, TX
712 Louise Greathead, Whalen's Team, NV
713 Gary Heisey, Granny's Mobile Showers, OR
714 Susan Heisey, Granny's Mobile Showers, OR
715 Jeff Tong, Bridger Communications, MT
716 Samuel Charger, Lower Brule Agency, SD
717 Kimberly Brandel, New Meadows Ranger District, ID
718 In Memory of Paul Gleason, Kimberly Brandel
719 J. Marion Ryan, ID
720 John Gebhard, BLM, ID
721 Kristy Schaufler, Los Padres Hotshots, CA
722 David Provencio, UT
723 Robert Moreno, Captain, Lassen Hotshots-USFS, CA
724 Michael West, Lassen Hotshots-USFS, CA
725 Jack Troyer, Regional Forester, Intermountain Region, UT
726 Phillip E. Street, US Fish & Wildlife Service, ID
727 Terry Molzahn, CA
728 Keith Talley, ID
729 Peter D'Aquanni, USFS-CNF, NM
730 Andrew Gray, Sawtooth National Forest, ID
731 Carl Linderman, USFS-Powers District
732 Patricia Eder, NV
733 Rex Thompson, Tahoe National Forest-USFS, CA
734 Stanley Bercovitz, CO
735 Rodger Vorce (FBX '82)
736 Clint Carson, USFS-TNF, CA
737 Bill Asker, Emergency Service Inc, Nat'l Commissary Contr.
738 Bonnie Asker, Emergency Service Inc, Nat'l Commissary Contr.
739 Matthew Caouette, Mormon Lake IHC-USFS, AZ
740 Timothy G. Brophy, San Marcos Pass Volunteer Fire #122, CA
741 Eric Ritter, WFF, ID
742 T. Conrad Williams, Bureau of Indian Affairs, WA
743 Tom Crews, South Metro Fire Rescue, CO
744 Brit Rosso, Superintendent, Arrowhead Hotshots, CA
745 Ron Bristow, IL
746 Mike Bowden, Ohio Division of Forestry, OH
747 Steven Mello, USFS Smokejumper, ID
748 David Frick, MN-DNR Helitack, MN
749 Christopher Papen, OR
750 Mike Jameson, CA
751 Jill Binette-Mom-Gallatin Helitack Crew Member Bryan Ha2wood
753 Jacob Thelen, USFS, CO
754 Rodgers Wright, ADFMO-Beckwourth Ranger District, CA
755 Melissa McKibben, BLM Firefighter, CO
756 Mark Blankensop, USFS, NV
757 Rod Collins, North Tahoe Fire District, CA
758 Amanda Dedrick, Klamath National Forest-USFS, CA
759 Stacy E. Pearson, ID
760 Paul Sever, Central Idaho Fire Center, ID
761 Gary P. Humphrey, USFS, CA
762 Eric Haskins, Heaps Peak Helitack, CA
763 Sue Morrison, ME
764 Fire Ken, Silver Key Inc., ID
765 Tandy Jenkins, USFS, CA
766 Jeffrey Buscher, NorCal Team II, CA
767 Janice Bickett, OR
768 Matthew Ian Gill, Black Mtn Interagency Hotshots, WA
769 Aaron Kloss, Ohio Division of Forestry, OH
770 Jones Barton, Ferguson Mgmt Company, OR
771 Timothy Brown, Ferguson Mgmt Company, OR
772 Tory Covlin, Ferguson Mgmt Company, OR
773 James Dahlberg, Ferguson Mgmt Company, OR
774 Manuel DeLeon, Ferguson Mgmt Company, OR
775 Mike Denning, Ferguson Mgmt Company, OR
776 Christopher Duncan, Ferguson Mgmt Company, OR
777 Kevin Dunn, Ferguson Mgmt Company, OR
778 Philip Elgin, Ferguson Mgmt Company, OR
779 Marc Fillmore, Ferguson Mgmt Company, OR
780 Michael Fleek, Ferguson Mgmt Company, OR
781 John Foulke, Ferguson Mgmt Company, OR
782 Grant Fox, Ferguson Mgmt Company, OR
783 Chester Fulbright, Ferguson Mgmt Company, OR
784 Robert Gardner, Ferguson Mgmt Company, OR
785 Luis Gonzalez Isais, Ferguson Mgmt Company, OR
786 Dan Handy, Ferguson Mgmt Company, OR
787 Theodore Hiner, Ferguson Mgmt Company, OR
788 Mike Holloway, Ferguson Mgmt Company, OR
789 Branden Humphris, Ferguson Mgmt Company, OR
790 Martin Isom, Ferguson Mgmt Company, OR
791 Lorin Ledvina, Ferguson Mgmt Company, OR
792 Jeffrey Levengood, Ferguson Mgmt Company, OR
793 Encarnacion Lopez-Avila, Ferguson Mgmt Company, OR
794 Margaret McGee, Ferguson Mgmt Company, OR
795 Robert Miller, Ferguson Mgmt Company, OR
796 Scott Mills, Ferguson Mgmt Company, OR
797 Russell Mottle, Ferguson Mgmt Company, OR
798 Jason Naethe, Ferguson Mgmt Company, OR
799 Terry Nicholson, Ferguson Mgmt Company, OR
800 Christopher Putney, Ferguson Mgmt Company, OR
801 David Richmond, Ferguson Mgmt Company, OR
802 Matthew Ross, Ferguson Mgmt Company, OR
803 Tim Sickles, Ferguson Mgmt Company, OR
804 Ben Sokolik, Ferguson Mgmt Company, OR
805 Tanya Spear, Ferguson Mgmt Company, OR
806 LaJames Sweet, Ferguson Mgmt Company, OR
807 Jake Utecht, Ferguson Mgmt Company, OR
808 John Wickert, Ferguson Mgmt Company, OR
809 Marian Windham, Ferguson Mgmt Company, OR
810 In Memory of Todd Buckman-Love Always, Mom & Dad
811 Lee Nelson, US Fish & Wildlife Service, NV
812 Dick Birger, US Fish & Wildlife Service, NV
813 Gary Todd, Retired CF, CA
814 Jess Neville, USFS, SC
815 Carol Honig, NM
816 Dennis Laughon, CA
817 Karen Laughon, CA
818 Tammy J. Clark, MT
819 Bruce Lodge, CA
820 Christina Bonetti, CA
821 Joseph Rice, Warthog Aviation, Inc., OR
822 David Gilbert-In Memory of Doug Gilbert (01), CA
823 Sharon Heare, MT
824 Andrew Barrey, Grayback Forestry Merlin Base, OR
825 Enrique Cendejas, Grayback Forestry Merlin Base, OR
826 Milt Coyle, Grayback Forestry Merlin Base, OR
827 Nicholas Davis, Grayback Forestry Merlin Base, OR
828 Christopher Dietrich, Grayback Forestry Merlin Base, OR
829 Ed Floate, Grayback Forestry Merlin Base, OR
830 Ray Helvik, Grayback Forestry Merlin Base, OR
831 Sean Hendrix, Grayback Forestry Merlin Base, OR
832 Nichlous Lean, Grayback Forestry Merlin Base, OR
833 Willie Lowden, Grayback Forestry Merlin Base, OR
834 Craig Morrison, Grayback Forestry Merlin Base, OR
835 Audra Moyer, Grayback Forestry Merlin Base, OR
836 Mark Scott, Grayback Forestry Merlin Base, OR
837 Uwe Stehnike, Grayback Forestry Merlin Base, OR
838 Tad Tatum, Grayback Forestry Merlin Base, OR
839 Ryan Watkins, Grayback Forestry Merlin Base, OR
840 Michael J. Garcia, Grayback Forestry Medford Base, OR
841 Yvonne Geisel, Grayback Forestry Medford Base, OR
842 Bryan Wheelock, Grayback Forestry Medford Base, OR
843 Raymond Osipovich, Grayback Forestry LaGrande Base, OR
844 Wayde Debraal, Grayback Forestry LaGrande Base, OR
845 Thomas Mozer, CO
846 Brian Heath Ventura Co. FD Fly Crew, CA
847 Dave Sinclear, USDA-FS, NORCAL Team I, CA
848 Shirley Blood, ID
849 Dede Dizney, David Rendek's Mom (01), CA
850 Gail Abert, Friend of David Rendek's Mom, CA
851 Janice Long, ID
852 Jeremiah McCarthy, First Strike Environmental, OR
853 Patrick Compton, First Strike Environmental, OR
854 Dennis McAfee, First Strike Environmental, OR
855 Patrick McKay, First Strike Environmental, OR
856 Armondo Ozuna, First Strike Environmental, OR
857 Robin Palmer, First Strike Environmental, OR
858 John Miller, First Strike Environmental, OR
859 H. Winston, First Strike Environmental, OR
860 Kenneth Spear, First Strike Environmental, OR
861 Robert Heitzenrater, First Strike Environmental, OR
862 Christopher Connors, First Strike Environmental, OR
863 Jess Wilson, First Strike Environmental, OR
864 Mike Mincher, First Strike Environmental, OR
865 David King, First Strike Environmental, OR
866 Stuart Korciva, First Strike Environmental, OR
867 Dennis Upthngrove, First Strike Environmental, OR
868 Nicholas Pouch, First Strike Environmental, OR
869 Anthony Williams, First Strike Environmental, OR
870 Erik Hardt, First Strike Environmental, OR
871 Jeremiah Ryckman, First Strike Environmental, OR
872 Ryland Kelly, First Strike Environmental, OR
873 Bob Crowder, USFS SMNRA Las Vegas, NV
874 John Stright, McCall Smokejumpers, ID
875 J. T. Belton, McCall Smokejumpers, ID
876 Steve Daigh, McCall Smokejumpers, ID
877 Michael Cooper, McCall Smokejumpers, ID
878 Michael G. Krapski, McCall Smokejumpers, ID
879 Fred Pavlovic, McCall Smokejumpers, NM
880 Brian Weidman, Beverly Hills Fire Department, CA
881 Marc Rudkin, 25-Mile Helibase, WY
882 Fred Schoeffler, USFS Payson IHC R-3, AZ
883 Doris Jenson, OR
884 Grace Moore, USDA Forest Service, UT
885 Danny Wyatt, Pisgah NF, NC
886 Lynn Emerick, MI
887 Lon Emerick, MI
888 Eric Krueger, Asst. Superintendent-Gila Hotshots, NM
889 Tyler Knight, Gila Hotshots, TX
890 Jeff Campbell, Gila Hotshots, NM
891 Timothy Epp, Gila Hotshots, NM
892 Matthew Hansvick, Gila Hotshots, MN
893 Shannon Fincher, Gila Hotshots, TN
894 Tobe Haught, Gila Hotshots, AZ
895 Brent Vangundy, Gila Hotshots, NM
896 Charles Sweet, Gila Hotshots, SD
897 Olin Fjell, Gila Hotshots, MT
898 James Vuksic, OK's Cascade Company, OH
899 Paul Broyles, National Park Service-Boise, ID
900 Mellie Coriell in Memory of Daniel Holmes, CA
901 Captain R. E. Koontz, CA
902 Tom Caves, Mendocino National Forest, CA
903 George Jackson, MT
904 Linden McNeilus, Fish & Wildlife Service, MN
905 David P. Faulkner, Jr - NV
906 Nicole Hallisey, NIFC, ID
907 Patrick Sessions, High Aspen Ranch, CO
908 Karen Toth, High Aspen Ranch, CO
909 Peter Vesgo, High Aspen Ranch, CO
910 Gary Seidler, High Aspen Ranch, CO
911 Larry Rutherford, High Aspen Ranch, CO
912 Richard Frary, High Aspen Ranch, CO
913 Rusty Crossland, High Aspen Ranch, CO
914 Ann Crossland, High Aspen Ranch, CO
915 Mark Kistner, High Aspen Ranch, CO
916 Meme Kistner, High Aspen Ranch, CO
917 Bob Kinney, High Aspen Ranch, CO
918 Denise Kinney, High Aspen Ranch, CO
919 Eric Schmidt, High Aspen Ranch, CO
920 Roxanne Jeffries, High Aspen Ranch, CO
921 Horace Work, High Aspen Ranch, CO
922 Pete VanHartesveldt, High Aspen Ranch, CO
923 Allison VanHartesveldt, High Aspen Ranch, CO
924 Bill Hill, High Aspen Ranch, CO
925 Judy Hill, High Aspen Ranch, CO
926 Michele Savage, High Aspen Ranch, CO
927 Brian Soucie, High Aspen Ranch, CO
928 Cody Stott, High Aspen Ranch, CO
929 Kim Soucie, High Aspen Ranch, CO
930 Lindsey Soucie, High Aspen Ranch, CO
931 Brandon Tommey, High Aspen Ranch, CO
932 Rick Littlejohn, High Aspen Ranch, CO
933 Chuck Albin, Carbondale & Rural Fire Protection Dist., CO
934 Roger Ball, Carbondale & Rural Fire Protection Dist., CO
935 Kat Bernat, Carbondale & Rural Fire Protection Dist., CO
936 John Camerson, Carbondale & Rural Fire Protection Dist., CO
937 Chris Caywood, Carbondale & Rural Fire Protection Dist., CO
938 Melissa Coleman, Carbondale & Rural Fire Protection Dist., CO
939 Joe Enzer, Carbondale & Rural Fire Protection Dist., CO
940 Brian Farris, Carbondale & Rural Fire Protection Dist., CO
941 Jenny Cutright, Carbondale & Rural Fire Protection Dist., CO
942 Bill Gavette, Carbondale & Rural Fire Protection Dist., CO
943 Kelly Green, Carbondale & Rural Fire Protection Dist., CO
944 Kevin Greene, Carbondale & Rural Fire Protection Dist., CO
945 Will Handville, Carbondale & Rural Fire Protection Dist., CO
946 Jessica Hoge, Carbondale & Rural Fire Protection Dist., CO
947 Vern Holmes, Carbondale & Rural Fire Protection Dist., CO
948 Allan Ingram, Carbondale & Rural Fire Protection Dist., CO
949 Garrett Kennedy, Carbondale & Rural Fire Protection Dist., CO
950 Amanda Kennedy, Carbondale & Rural Fire Protection Dist. CO
951 Kenda LaMon, Carbondale & Rural Fire Protection Dist., CO
952 Ray Lackey, Carbondale & Rural Fire Protection Dist., CO
953 Ron Leach, Carbondale & Rural Fire Protection Dist., CO
954 Paul Luttrell, Carbondale & Rural Fire Protection Dist., CO
955 Amy Luttrell, Carbdonale & Rural Fire Protection Dist., CO
956 Tamar Mattorano, Carbondale & Rural Fire Protection Dist., CO
957 Mark Luttrell, Carbondale & Rural Fire Protection Dist., CO
958 Maureen Nuckols, Carbondale & Rural Fire Protection Dist., CO
959 Roger McEachern, Carbondale & Rural Fire Protection Dist., CO
960 Gary McElwee, Carbondale & Rural Fire Protection Dist., CO
961 Terry McShane, Carbondale & Rural Fire Protection Dist., CO
962 Darlene Molloy, Carbondale & Rural Fire Protection Dist., CO
963 Charlie Mooney, Carbondale & Rural Fire Protection Dist., CO
964 Tom Morelli, Carbondale & Rural Fire Protection Dist., CO
965 Ken Motsenbocker, Carbondale & Rural Fire Protection Dist CO
966 Woody Norton, Carbondale & Rural Fire Protection Dist., CO
967 Matt Olive, Carbondale & Rural Fire Protection Dist., CO
968 Lissa Pabst, Carbondale & Rural Fire Protection Dist., CO
969 Mirrelle Prascher, Carbondale & Rural Fire Protection Dist., CO
970 Ed Ptacek, Carbondale & Rural Fire Protection Dist., CO
971 Duke Reher, Carbondale & Rural Fire Protection Dist., CO
972 April Richards, Carbondale & Rural Fire Protection Dist., CO
973 Ray Sauvey, Carbondale & Rural Fire Protection Dist., CO
974 Jolene Singer, Carbondale & Rural Fire Protection Dist., CO
975 Carl Smith, Carbondale & Rural Fire Protection Dist., CO
976 Jake Spaulding, Carbondale & Rural Fire Protection Dist., CO
977 David 'Munk' Swift, Carbondale & Rural Fire Protection Dist CO
978 Karen Tafejian, Carbondale & Rural Fire Protection Dist., CO
979 Rito Villela, Carbondale & Rural Fire Protection Dist., CO
980 Jeff Wadley, Carbondale & Rural Fire Protection Dist., CO
981 Chris Woods, Carbondale & Rural Fire Protection Dist., CO
982 Nate Bohlen, Carbondale & Rural Fire Protection Dist., CO
983 M. Kelley, Colorado Inmate Fire Team
984 V. Galindo, Colorado Inmate Fire Team
985 G. Brickey, Colorado Inmate Fire Team
986 O. Hassan, Colorado Inmate Fire Team
987 J. Carrethers, Colorado Inmate Fire Team
988 S. Gallegoes, Colorado Inmate Fire Team
989 V. Gallegos, Colorado Inmate Fire Team
990 P. Weeaks, Colorado Inmate Fire Team
991 R. Martino, Colorado Inmate Fire Team
992 S. Hurtado, Colorado Inmate Fire Team
993 W. Boydstun, Colorado Inmate Fire Team
994 B. Weichman, Colorado Inmate Fire Team
995 G. Smith, Colorado Inmate Fire Team
996 R. Diaz, Colorado Inmate Fire Team
997 D. Linzle, Colorado Inmate Fire Team
998 C. Somoye, Colorado Inmate Fire Team
999 J. Shaffer, Colorado Inmate Fire Team
1000 John Greive, Crew Boss, CSFS Canyon City CO
1001 Amy Cook, Supervisor, Inmate Fire Team, CO
1002 Pete Davis, Supervisor, Inmate Fire Team, CO
1003 Greg Bailey, Basalt & Rural Fire Protection Dist., CO
1004 Brian Benton, Basalt & Rural Fire Protection Dist., CO
1005 Kevin McLaren, Basalt & Rural Fire Protection Dist., CO
1006 Michael Haskett, Basalt & Rural Fire Protection Dist., CO
1007 Joanie Henderson, Basalt & Rural Fire Protection Dist., CO
1008 Tim Holliday, Basalt & Rural Fire Protection Dist., CO
1009 Christine Lapadakis, Basalt & Rural Fire Protection Dist., CO
1010 Tom McCarthy, Basalt & Rural Fire Protection Dist., CO
1011 Jerry Peetz, Basalt & Rural Fire Protection Dist., CO
1012 Tyler Whitmire, Basalt & Rural Fire Protection Dist., CO
1013 Cleve Williams, Basalt & Rural Fire Protection Dist., CO
1014 Brad Blunt, Basalt & Rural Fire Protection Dist., CO
1015 Lance Torre, Basalt & Rural Fire Protection Dist., CO
1016 Mike Ottosen, Upper CO River Interagency Fire Mgmt
1017 Faith Gall, Upper CO River Interagency Fire Mgmt
1018 Courtney Baldwin, Upper CO River Interagency Fire Mgmt
1019 Eric Gottlieb, Upper CO River Interagency Fire Mgmt
1020 Larry Strohmeyer, Upper CO River Interagency Fire Mgmt
1021 Karen Neorr, Upper CO River Interagency Fire Mgmt
1022 Frankie Romero, Upper CO River Interagency Fire Mgmt
1023 Hal Coombs, Upper CO River Interagency Fire Mgmt
1024 Chad Johnson, Upper CO River Interagency Fire Mgmt
1025 Malia Boyum, Upper CO River Interagency Fire Mgmt
1026 Jeff Dupras, Upper CO River Interagency Fire Mgmt
1027 Todd Burton, Upper CO River Interagency Fire Mgmt
1028 Cody Blair, Upper CO River Interagency Fire Mgmt
1029 Jim Genung, Upper CO River Interagency Fire Mgmt
1030 Mike Uncapher, Upper CO River Interagency Fire Mgmt
1031 Katie Pettijohn, Upper CO River Interagency Fire Mgmt
1032 Mollie Pricher, Upper CO River Interagency Fire Mgmt
1033 Kelly Reinarz, Upper CO River Interagency Fire Mgmt
1034 Tino Thompson, Upper CO River Interagency Fire Mgmt
1035 Lee Sampson, Upper CO River Interagency Fire Mgmt
1036 John McGee, Upper CO River Interagency Fire Mgmt
1037 Miles Moran Jr., Upper CO River Interagency Fire Mgmt
1038 Cary Green, Upper CO River Interagency Fire Mgmt
1039 Nick Krick, Upper CO River Interagency Fire Mgmt
1040 Ryan Leonard, Upper CO River Interagency Fire Mgmt
1041 Matt Walker, Upper CO River Interagency Fire Mgmt
1042 Paul Cohen, Upper CO River Interagency Fire Mgmt
1043 Brian Haas, Upper CO River Interagency Fire Mgmt
1044 Corey Myers, Upper CO River Interagency Fire Mgmt
1045 Ayasha Samuelson, Upper CO River Interagency Fire Mgmt
1046 Jacob Somerset, Upper CO River Interagency Fire Mgmt
1047 Landon Smith, Upper CO River Interagency Fire Mgmt
1048 Mark Lacy, Upper CO River Interagency Fire Mgmt
1049 Todd King, Upper CO River Interagency Fire Mgmt
1050 Jerod Smith, Upper CO River Interagency Fire Mgmt
1051 Mike Jones, Upper CO River Interagency Fire Mgmt
1052 Mark Murrell, Upper CO River Interagency Fire Mgmt
1053 Geoffrey Wilson, Upper CO River Interagency Fire Mgmt
1054 Tom Leuschen, Fire Vision LLC, WA
1055 In Memory of Kirk Smith-Cathie Zettler, AZ
1056 Mike Alarid, Superintendent, Bear Divide Hotshots, CA
1057 Scott Lowden, Captain, Bear Divide Hotshots, CA
1058 Robert Garcia, Captain, Bear Divide Hotshots, CA
1059 Ron White, Bear Divide Hotshots, CA
1060 Steve Verdusco, Bear Divide Hotshots, CA
1061 Nick Galaz, Bear Divide Hotshots, CA
1062 Jose Ramirez, Bear Divide Hotshots, CA
1063 Brian Anderson, Bear Divide Hotshots, CA
1064 Allen Geurs, Bear Divide Hotshots, CA
1065 Ray Chavez, Bear Divide Hotshots, CA
1066 David Haws, Bear Divide Hotshots, CA
1067 Patrick Wilkinson, Bear Divide Hotshots, CA
1068 Maria Mulholland, Bear Divide Hotshots, CA
1069 Travis Humphreys, Bear Divide Hotshots, CA
1070 Clint Four, Bear Divide Hotshots, CA
1071 Dante Hammons, Bear Divide Hotshots, CA
1072 Duane Morris, Bear Divide Hotshots, CA
1073 Pedro Marron, Bear Divide Hotshots, CA
1074 James Robledo, Bear Divde Hotshots, CA
1075 Mark Bostic, Bear Divide Hotshots, CA
1076 Gerardo Ledezma, Bear Divide Hotshots, CA
1077 Tobin Kelley, Bitterroot National Forest-AFMO Operations
1078 In Memory of Daniel Holmes-Reed Wendel, WA
1079 Kristy P. Lund, BLM, Apple Valley Fire Center, CA
1080 Kevin Markham, USFS, CA
1081 Al Driesbach, CA
1082 Ryan Swartz, Boise Smokejumpers, ID
1083 Julia Honer, CDF, CA
1084 Carol Roth, Storm King Mountain Family Member, MI
1085 Walter Roth, Storm King Mountain Family Member, MI
1086 Terry O'Connor, MN Helitack
1087 Amber Hanson, Gila Hotshots, ID
1088 Michael Boomer, BLM Smokejumpers
1089 John Henshaw, WFF Board, CA
1090 Jeremy Henshaw, USFS Firefighter, CA
1091 Maura Franklin, Arrowhead Hotshots, CA
1092 Dianna Philbin, Personal Soup of Fort Apache Hotshots, AZ
1093 Jason Petersen, AR
1094 Toni Parks, BIA-Hotshot Supervisor, AZ
1095 Daniel Kleinman, CA
1096 Steven Berkson, OR
1097 Geoffrey Lunt, USFS-Heaps Peak Helitack, CA
1098 Michael Calkins, USFS-Heaps Peak Helitack, CA
1099 Kelly Mathis, USFS-Heaps Peak Helitack, CA
1100 Dustin Reed, USFS-Heaps Peak Helitack, CA
1101 Mike Gomez, USFS-Heaps Peak Helitack, CA
1102 Mike Eaton, USFS-Heaps Peak Helitack, CA
1103 David Sween, USFS-Heaps Peak Helitack, CA
1104 Zuri Betz, Boise Smokejumper, ID
1105 Ron Stoffel, MN DNR Forestry
1106 Stan Stewart, Los Padres Hotshots, CA
1107 Brian Cresto, Boise Smokejumper, ID
1108 Steve Mosier, Monument Helitack Pike Natl. Forest, CO
1109 Robert Tonioli, USFS, UT
1110 Jack Matilskey, Arrowhead Hotshots, CA
1111 Patrick Owens, Arrowhead Hotshots, CO
1112 Amy Skraba, Arrowhead Hotshots, MN
1113 Evan Karp, Arrowhead Hotshots, VT
1114 Steve Molacek, USFS Los Padres Hotshots, CA
1115 In Memory of Daniel Holmes-Jack Sevelson, Plumas IHC, CA
1116 Jerry D. Bailey, OR
1117 Henry Benham, NV
1118 Harold L. Reynolds, Retired Fire Chief, TX
1119 Stanley "Suede" Erickson, Florence Vol. Fire Dept., TX
1120 Mike Fisher, Bastrop Vol. Fire Dept., TX
1121 Willie McInis, Coppell Fire Dept., TX
1122 Cindy Komchek, Koolin' Klothz, Etc., TX
1123 Amando Lujan, Texas Fire Resources, TX
1124 Brandon Woodward, Prescribed Fire Solutions, TX
1125 Gary Mobery, US Fish & Wildlife, TX
1126 Brantley McManus, Georgia Forestry Commission, GA
1127 Jonathan Azevedo, Plumas Hotshots, CA
1128 Justin Forgensi, Arrowhead Hotshots, UT
1129 Marc Crain, Clackamas Fire District, OR
1130 Jess Wills, Firestorm Wildland Fire Suppression, Inc., CA
1131 Leah Siegel, Firestorm Wildland Fire Suppression, Inc., CA
1132 Garrett Dunn, Firestorm Wildland Fire Suppression, Inc., CA
1133 Chief Dwight L. Beal, FL
1134 Rich "Twig" Stanger-Deadwood SD FD
1135 John Kraushaar, Ntnl. Park Service Pacific West Region, CA
1136 Mike Watt, USFS, CA
1137 Derek Casbon, Arrowhead Hotshots, IN
1138 Dee Mott Post, New Jersey State Forest Fire Service
1139 Brad Christensen, Los Padres Hotshots, CA
1140 Kevin Cale, Los Padres Hotshots, CA
1141 Brad Mayhew, Los Padres Hotshots, CA
1142 Brad Knowles, Los Padres Hotshots, CA
1143 Bobby Young, Lonestar Team, Texas Forest Service
1144 Les Rogers, Lonestar Team, Texas Forest Service
1145 Jan Amen, Lonestar Team, Texas Forest Service
1146 Mary Leathers, Lonestar Team, Texas Forest Service
1147 Karen Tinkler, Lonestar Team, Texas Forest Service
1148 Kendall Barron, Lonestar Team, Texas Forest Service
1149 Jan Fulkerson, Lonestar Team, Texas Forest Service
1150 Marty Martinez, Lonestar Team, Texas Forest Service
1151 Jeff Turner, Lonestar Team, Texas Forest Service
1152 Paul Hannemann, Lonestar Team, Texas Forest Service
1153 John Fugitt, Lonestar Team, Texas Forest Service
1154 Dawn Vollmer, Lonestar Team, Texas Forest Service
1155 Donna Valentine, Lonestar Team, Texas Forest Service
1156 Shane Crimm, Lonestar Team, Texas Forest Service
1157 Lon Patterson, Lonestar Team, Texas Forest Service
1158 Shane Brown, Lonestar Team, Texas Forest Service
1159 Jerry Kidd, Lonestar Team, Texas Forest Service
1160 Vickie Fowler, Lonestar Team, Texas Forest Service
1161 Ernie Smith, Lonestar Team, Texas Forest Service
1162 P. J. Pearson, Lonestar Team, Texas Forest Service
1163 Keith Vaughan, Lonestar Team, Texas Forest Service
1164 Rosemary Melody, Lonestar Team, Texas Forest Service
1165 Ben Murphy, Lolo Incident Management Team, MT
1166 Martin Maricle, Alaska Division of Forestry, AK
1167 Matt Willis, Firestorm Wildland Fire Suppression, Inc., CA
1168 Jeff Brown, Beverly Hills Fire Department, CA
1169 Ralph Craven, Hale Products, NV
1170 Ansel Morales, Sedona Fire District, AZ
1171 Jim Roth, Storm King Mountain Technology, CA
1172 JoAnn Gettman, National Fallen Firefighters Foundation, CA
1173 Gerry Gettman, National Fallen Firefighters Foundation, CA
1174 Steve Westlake, Eastside Fire & Rescue, WA
1175 Kyle O'Connor, Marina Dept. of Public Safety, CA
1176 Jeff Herrick, North Lake Tahoe Fire District, NV
1177 Mike Wheelock, Grayback Forestry, OR
1178 In Honor of Matt Taylor, Union Hotshots, OR
1179 Donna Tarrant, Grandmother of Jesse James 8/24/03
1180 Michael Salas, CA
1181 George Pond, Retired CDF/Former USFS, CA
1182 Patricia Casbon, Mother of Firefighter, IN
1183 Mike Isennock, BLM, WY
1184 Jeff Bunker, USFS Inyo National Forest, CA
1185 Guy Howard, USFS Davy Crockett National Forest, TX
1186 Robert Bennett, USFS Horseshoe Meadow IHC, CA
1187 In Memory of Heather J. DePaolo-Johnny
1188 Bill Allen, ID
1189 Lejuan Robinson, SD
1190 Ken Cushman, Oregeon Dept of Forestry
1191 Cara Scott, Wildland Firefighter Apprenticeship Program, CA
1192 Robert Scott, Eldorado National Forest, CA
1193 Kelly Andersson, wildfirenews.com
1194 Tony Duprey, LP Hotshot Alumni, CA
1195 Patrick Williams, Laguna Hotshots, CA
1196 Steve Nurse, Mio, MI
1197 In Memory of Paul Gilbert, S490 Cadre, USA
1198 Brian Keating, UT
1199 John Cielnicky, CA
1200 Bill Macaulay, City of Sparks Fire Department, NV
1201 Mark Tolbert, CDF Fire, Mendocino Unit, CA
1202 Jesse Kiene, Grayback Forestry, OR
1203 Paul "pody" Clement, CA
1204 John Wendt Retirement Recognition (USFS) - Jack Knight
1205 Mary West Piowaty, CA
1206 Rick Jefcoat, TekWear Inc., MS
1207 Allen Woods, Florence Volunteer Fire Department, TX
1208 Lee Gladney, PERT Chrmn & Fire Leader, Pueblo ERT, CO
1209 Ryan Jones "SPANKY" Jones, NV
1210 Jim Gobel, WI
1211 Superintendent Doug Aversano, LPF/R5, CA
1212 Brian Garrett, National Park Service, CA
1213 Steve Pyne, AZ
1214 John Exline, USDA Forest Service, CA
1215 Ken Beller, ID
1216 Ginny Beller, ID
1217 Jess Spivey, Midewin Interagency Hotshots, CO
1218 Paul Fieldhouse, MT
1219 Paul Faulkner, III-Orleans Ranger Dist., Six Rivers NF, CA
1220 Nicholas Strohmeyer, Wasatch Helitack, UT
1221 Edy Williams-Rhodes, Chief, Fire & Aviation Mgmt, NPS
1222 Destiny Marie Orozco, CA
1223 Jerry Hoffman, Midewin IHC, IL
1224 John Holcomb, FWS Prescribed Fire Specialist, OR
1225 Karen Hoffman, OR
1226 In Memory of Our Son-Jon Kelso, Marvin Kelso, OR
1227 In Memory of Our Son-Jon Kelso, Anita Kelso, OR
1228 Sherrylynn Cowan, PA
1229 Karen Fleming, VA
1230 In Memory of Hase, Todd & Joe, Dana Pierson-BLM, NV
1231 Msgt Joe Fox, 731 AS, USAFR (MAFFS 2 & 5), NM
1232 In Memory of Our Son-Mark Morgan, Margaret Morgan, NC
1233 In Memory of Our Son-Mark Morgan, Fred Morgan, NC